Çınar Market'te online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır.

 

Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir. 

 

Teslimat Tipleri

 

Adrese Teslim Hizmeti

 

Çınar Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Çınar Market’in özel soğutmalı araçları ile Çınar Market ekibi tarafından teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.cinarmarket.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra;

  • Eğer Sanalsuper Market’e üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir.
  • Eğer üye değilseniz Üyelik İşlemleri menüsü altından yeni üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Çınar Market’in hizmet verdiği il ve semtleri Bölge Seçim ekranından görebilirsiniz. Çınar Market'te online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır. Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir.

 

Bölge seçimi ekranında, hizmet tipi olarak " Adresinize Gelsin " sekmesinin seçili olduğundan emin olarak ya da seçili değilse bu hizmet tipini seçerek siparişinize başlayabilirsiniz.

  • Çınar Market Market minimum sipariş tutarı X TL’dir.
  • Siparişleriniz Çınar Market Market ekibi tarafından özenle hazırlanarak, özel soğutmalı araçlarımızla seçmiş olduğunuz grup saat aralığında, seçmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.
  • Siparişlerinizi online kredi kartı ile, teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile veya teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  • Faturanız sipariş teslimatında size teslim edilecektir.
  • Kapıda koşulsuz ürün iade garantisi vardır.